WCITT2D 2015 & DSS-II Kongresi

2 Değerli Üyemiz,

Bariatrik ve Metabolik Cerrahi Derneğinin 28-30 Eylül 2015 tarihleri arasında yapılacak 3rd World Congress on Interventional Therapies for Type 2 Diabetes (WCITT2D 2015) and 2nd Diabetes Surgery Summit (DSS-II) kongresini destekleyen onaylanmış dernek olduğunu bildirmekten mutluluk duyarız.

DSS-II toplantısı bizim derneğimiz dışında American Diabetes Association (ADA), the European Society for the Study of Diabetes (EASD), the International Diabetes Federation (IDF), Diabetes UK, Chinese Diabetes Society and Diabetes India derneklerinin ortaklığında düzenlenen bir görüş birliği (consensus) konferansıdır. DSS tip 2 Diyabetin cerrahi tedavi algoritmasında uygulanmak üzere öneriler, yeni kılavuzlar geliştirilmesinde diyabet organizasyonlarına yön vermeye yardımcı olmak için düzenlenmektedir. Bu tarihsel insiyatif yıllar boyunca metabolik cerrahinin olduğu kadar diyabet bakımı ve araştırmaların da ufkunu açan potansiyele sahip olmuştur.

3rd World Congress on Interventional Therapies for Type 2 Diabetes (WCITT2D 2015) and 2nd Diabetes Surgery Summit (DSS-II) kongresine katılacak olanlar taslak halindeki kılavuzun tartışmasına katılma ve dünyaya yön veren uzmanlar ile birlikte metabolik cerrahinin temelindeki bilimsel gerçekleri ile de yan yana olma şansını yakalayacaklardır.

Özel uygulama gereği Bariatrik ve Metabolik Cerrahi Derneği üyeleri indirimli kayıt ücretinden yaralanacaklardır. (75Sterlin)

Erken kayıt için son tarih 1 temmuz 2015’ dir. Eğer, erken kayıt yaptırırsanız hem erken kayıt hem de destekleyen derneklerin indirimli ücret uygulamasından yararlanın.
Daha fazla bilgi, son güncellemeler ve kayıt için kongre sayfasını ziyaret edebilirsiniz. www.wcitt2d.org
Tüm sorularınız için lütfen wcitt2d@kenes.com adresine mail atın ve yazışmalarda TSMBS üyesi olduğunuzu da belirtin.
Saygılarımızla

BMCD Yönetim Kurulu


Duyuruyu indirmek için tıklayınız